מהי נומרולוגיה קבלית?

נומרו=מספר, לוגיה=תורה – נומרולוגיה היא תורת המספרים.

המספרים יוצרים סדר בעולם וכשאנו יודעים מה היכולות שבך ומשתמשים בהם בצורה מקדמת אנו מסוגלים לדעת מי עומד מולנו ומה היעוד שלנו כאן בעולם.

את תורת המספרים גילנו עוד מימי הקבלה ואפילו בששת ימי הבריאה וכאשר חברינו פיתגורס מימי הילדות בבית הספר הבין כי דרך המספרים ניתן להגיע לכל יסוד ותכונות של כל מספר ומספר, נוצרה תודעה בו האדם התעלה מעל המספרים ושינה את הגורל.

על פי תאריך הלידה, יום הלידה ושמך הפרטי אפשר לדעת מה היעוד שלך כאן בחיים, מה השליחות שלך בעולם הגשמי ומה המתנות שיש בך כדי שתיתן מעצמך לסובבים אותך.

"הכל צפוי והרשות נתונה" – כשאדם נולד הגורל שלו צפוי מראש אך הרשות נתונה לאדם והוא יכול להתעלות מעל המספרים ולשנות את הגורל בעזרת הנומרולוגיה הקבלית.

שילוב הנומרולוגיה והקבלה פותח בפניך את העוצמה החבויה שבך. אנו מגלים את הדרך הנכונה והנסתרת. על פי הייעוד כל אחד נועד להגשים את רצון הנשמה. רק אתה אחראי על ההחלטות של חייך ומה יהיה גורלך.

 

נומרולוגיה קבלית

מפת הנומרולוגיה

המפה היא אישית לכל אדם. דרך השם הפרטי, יום הלידה ותאריך הלידה אפשר לדעת מהו שביל הגורל. המפה תשקף לך את התכונות שלך והכישורים הטמונים ותכוון אותך לחיים טובים ושלווים יותר.

לכל אדם יש שנה אישית המכוונת אותו לדעת מה צפוי לו השנה ותכוון אותו. השנה האישית מתחילה מיום ההולדת ועד יום ההולדת הבא ותכוון אותך לשלב הבא "במשחק החיים".

המפה מדייקת אותך לקבלת החלטות עתידיות כגון: הכוונה ללימודים ולעיסוק לאחר הצבא, מיסוד הנישואין, התאמה זוגית, קידום בעבודה ואפילו מה הטיימינג הנכון למעבר דירה. על פי המפה הנומרולוגית הקבלית אני יודעת מה הפוטנציאל הטמון בך ומה המתנות שקיימות בך.

אולי יעניין אותך: